אודות

י.ע.ח. בניה מתקדמת בע"מ חברה קבלנית לניהול וביצוע פרויקטים בבניה. החברה הוקמה בשנת 1991 על ידי חיים וערן יהושע מקרית טבעון. 


לאורך השנים צברנו ניסיון רב ומוניטין מעולה בביצוע כל עבודות הבניה, המובילים לשילוב מנצח עבור כל לקוח המעוניין בביצוע פרויקט בניה, פרטי או ציבורי.
במהלך השנים הרבות בהן פועלת החברה בצענו פרויקטים רבים ביניהם משרדים, בתי חולים, בתי ספר, מסעדות, מפעלים ובתי מגורים החל מעבודת השלד ועד לעבודות הגמר הכוללות חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר, מסגרות, נגרות, ריצוף, בנייה קלה ועוד.


בעשור האחרון מתמקדת החברה בבניית בתים עד מפתח (עד קבלת טופס 4) עבור אנשים פרטיים אשר מפקידים בידנו את בניית ביתם. אנחנו מביאים את הניסיון הרב שצברנו עבור הלקוחות שלנו.


עוצמתה של י.ע.ח בניה מתקדמת בע"מ טמונה בשילוב בין הנסיון הרב שלנו בבניה ברמה גבוהה לבין קשר רציף ויחס אישי לכל פרויקט. אנחנו שמים דגש על ליווי מקצועי וצמוד לכל אורך תהליך הבניה, במטרה למצוא, יחד עם הלקוח את הפתרונות המיטביים להפיכת הפרויקט למציאות קיימת, תוך שמירה על מסגרת התקציב,עמידה בלוחות הזמנים ובנייה איכותית.


על מנת לשמר את רמת האיכות והשירות הגבוהה, אותה אנו מציעים ללקוחותינו, מפקחים מנהל החברה בשילוב עם מנהל העבודה על כל פרויקט באופן אישי ויומיומי תוך לקיחת חלק פעיל בכל שלב בתהליך הבניה והקפדה על מתן יחס אישי, מקצועי וחברי ללקוח. אנו בוחרים בקפידה את אנשי המקצוע שלנו, העומדים בסטנדרטים הגבוהים שמציבה לעצמה י.ע.ח בניה מתקדמת, ומחויבים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר למען הצלחת הפרויקט.